Utredning & utbildning

   
   
   

Lars Sonde
Utredare

Tel: 08-690 68 55
lars.sonde@aldrecentrum.se

   
   

Eva Norman
Utredare

Tel: 08-690 58 03
eva.norman@aldrecentrum.se

   
   

Ingrid Hjalmarson
Utredare

Tel: 08-690 58 13
ingrid.hjalmarson@aldrecentrum.se

   
   

Jenny Österman
Utredare

Tel: 08-690 58 04
jenny.osterman@aldrecentrum.se

   
   

Pär Schön (tjänstledig)
Utredare

Tel: 08-690 68 76
Par.Schon@ki.se

   
   

Bettina Meinow
Utredare

Tel: 08-690 58 08
bettina.meinow@ki.se

   

Britten Askestad
Utvecklingsledare kvalitetsregister

Tel: 08-690 58 69
britten.askestad@aldrecentrum.se
 

 

 Bild saknas

 

Karin Gens
Utredare


Tel: 08-690 58 76
karin.gens@aldrecentrum.se

 

 


 

Birgitta Villner Gyllenram
Koststrateg


Tel: 08-690 5871
birgitta.villner.gyllenram@aldrecentrum.se

 

 


 

 

 

 

 

   
Skriv ut den här sidan
Senast uppdaterad 20 april 2017 - 14:29 © Äldrecentrum

 

Stiftelsen Stockholms läns Äldrecentrum, Gävlegatan 16, 113 30 Stockholm,

Tfn 08-690 58 00,

e-post info@aldrecentrum.se

Loading   Sökning pågår